автоматичний полив Вінниця

Атоматичний полив у Вінниці

Повний комплекс послуг з влаштування систем автоматичного поливу

Автополив у Вінниці "під ключ":

Пропонуємо повний комплекс послуг з влаштування систем автоматичного поливу:- проектування, підбір обладнання;- професійний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування;- ремонт, налаштування, удосконалення Вашої старої системи автополиву.
Робимо системи автополиву будь-якої складності - починаючи від невеликого крапельного поливу, присадибних ділянок та закінчуючи поливом футбольних полів!

монтаж автополиву Вінниця

Професійний підхід заощаджує кошти

Наш комплексний підхід до автоматизованого поливу, заснований на багаторічному досвіді та фаховій спеціалізації, дозволяє успішно втілювати ідеї будь-якої складності. Потрібно забезпечити полив ділянки заміського будинку, саду чи регулярно зрошувати поле для гольфу або футболу? Звертайтесь. Кожен проект обговоримо індивідуально.

автоматичний полив у Вінниці

Переваги застосування контролерів Hunter:

- Дозована подача води, признача для зрошення;- Система поливу повністю автоматизована і діє самостійно, без допомоги людини;- Є можливість увімкнення спеціального приладу, що блокує систему в дощову погоду;- Економна витрата води. Отже, ваші рахунки за електроенергію та воду суттєво зменшаться;- Можливість підключення зрошення в певний час.

Illustration

Портфоліо

Декілька фото наших реалізованих робіт у сфері ландшафтного дизайну, озеленення, благоустрою та проєктування ландшафтного дизайну у Вінниці.

планування грунту
рулоний газон Вінниця
благоустрій ділянки підготовка Вінниця
посадка хвойних рослин Вінниця
планування грунту Вінниця
посів газону Вінниця
автоматичний полив Вінниця
укладка рулонний газон Вінниця

Контакти

Також можете зателефонувати нам

Телефон

+38 (063) 570 31 49

автополив Вінниця

Отримайте консультацію з влаштування системи автоматичного поливу

Дякую!

Ми як найшвидше зв'яжемося з Вами.

Can't send form.

Please try again later.

Made with