Вибір та покупка розсади. Розсада полуниці, суниці.

Розсада полуниці, суниці

Розсада полуниці, суниці

Розсада, саджанці полуниці, суниці – де купити в Україні?

Ідеальним часом для того, щоб розсада суниці, купити яку ви можете у нас, добре прийнялася є друга половина липня – початок вересня. У цей період саджанці вже гарно вкорінились та готові до висадки на постійне місце. Необхідно поспішати, інакше все найкраще розберуть до вас.

Умовно усю розсаду полуниці ви повинні розділити на два види. Основний вид  – який повинен складатися зі здорових та перевірених сортів, приблизно це має бути 60-80 відсотків посадок. А решта може займати розсада полуниці, сорти якої ви плануєте випробовувати. Це можуть бути незвичайні та цікаві сорти, які ви ще жодного разу не розсаджували на своїй ділянці.

В якості основних різновидів найкраще потрібно брати районовані сорти, які включені до Державного переліку селекційних досягнень. Найкращою вважається суниця, розсада якої виведена в державах СНД. Розсада суниці, купити яку ви можете у нас, іноземного походження також відмінно проявила себе в нашому нестабільному кліматі.

У яку пору року краще всього можна купити розсаду полуниці в Україні?

В літній період часу в розсадниках намагаються починати продаж своєї продукції як можна швидше. Це відбувається десь ближче до кінця літнього сезону. Саме посадка в липні місяці вважається найціннішою, тому що наступний урожай вже формується в цьому році, коли відбувається закладання квіткових бруньок. Якщо є можливість, то потрібно робити так, щоб ваша куплена розсада полуниці була посаджена до закінчення серпня місяця, тоді є можливість отримати перший урожай вже через рік.

В осінню пору року на реалізацію надходить розсада полуниці в Україні, яка має відкриту систему коренів. Вона коштує дешевше, і в цьому полягає її позитивна сторона. Але під час висадки в осінню пору року, зазвичай, не встигає сформуватися квіткова брунька. І нам доводитися протягом наступного року лише доглядати за посадженою суницею. Для такої культури, яка вимагає до себе особливого підходу, втрачати цілий рік не зовсім вигідно.

З настанням весни вже починає продаватися розсада суниці, яка з відкритою та закритою системою коренів. Цей період часу вважається самим відповідним, оскільки рослини дуже добре приймаються. Однак, не у всіх продавців до цього часу є в наявності великий асортимент сортів.

Яким чином оцінювати якість саджанців суниці?

Рослини можуть захворіти, та на них часто нападають різні шкідники, які потрапляють разом з посадочними зразками. Тому найголовніше, щоб саджанці суниці були повністю здоровими.

Для цього необхідно приділяти свою увагу на деякі моменти:

    1.Якщо ви виявили, що саджанці суниці володіють незрозумілими крапками на листках, то це, швидше за все, грибок. Якщо такі дефекти виникають в кінці літа, то можна не боятися і сміливо купувати такі екземпляри, тому що ці плями не страшні.
    2.В разі виявлення блідого листя необхідно насторожитися, оскільки дана ознака може бути початком розвитку фітофторозних захворювання, яке є одним з найстрашніших. Суниця, розсада якої заражена цією хворобою, в будь-якому випадку загине, так як вилікувати таку рослину неможливо.
    3.Якщо ви помітили невелику кількість нерозвернувшихся або зморщених листків, то, швидше за все, це ознаки присутності кліщів. Заражену розсаду ні в якому разі не можна купувати. До слова, дана комаха є мікроскопічним організмом, тому сама пересуватися вона не в змозі, її розносить сама людина.

Кому віддавати перевагу при покупці розсади суниці в Україні?

Ідеальний варіант, якщо продавець є і виробником в одній особі, який пропонує клієнтам лише здорові екземпляри полуниці, які виведені спеціальним чином. Купити здорову маткову полуницю можуть практично всі розплідники, але для отримання здорових саджанців полуниці для продажу необхідно ретельно дотримуватися всіх правил. У покупця немає можливості перевірити стан суниці при покупці, але якщо ви звернетеся до авторитетного продавця, то шанс отримати погані екземпляри мінімальний.

Якщо саджанці купуються на базарі, то необхідно шукати людину, за якою відразу видно, що вона працює тут не один рік і не бажає псувати собі репутацію. Якщо людина зовсім не знайома, то краще утриматися від покупки.

Якщо Ви вдаєтеся до послуг посилторгу, то важливо дізнатися про терміни доставки. Розсада прибуде вам свіжої лише навесні або восени, коли ще немає сильної спеки або морозів. Для нашого клімату найкраще робити замовлення в осінній час, так як тепла погода тримається довгий час в цей період року. Хоча, в даний час погода стала настільки непередбачуваною, що не можна з упевненістю гарантувати результат справи.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,