Руслан

Виноград Руслан – рання форма, отримана в результаті схрещування сортів Подарунок Запоріжжю та Кубань. Визріває протягом 105-110 днів.

По термінах дозрівання аналогічна винограду Восторг, гени якого присутні у генотипі даної форми. Квіти двостатеві, добре запилюються. Ягоди синього кольору, від великих до дуже великих, масою 14-16 г. М’якоть щільна, смак гармонійний з яскраво вираженими фруктовими тонами. Шкірочка ягід не відчувається при їжі. Гроно среднерихле, конічне, великого чи середнього розміру. Допускається залишати на пагін по два грона. На пагоні закладається до 3 суцвіття. Форма відрізняється високою врожайністю. Урожай дозріває на всіх пагонах одночасно та може тривалий час залишатися на кущах.

Виноград Руслан вирощують не тільки виноградарі-аматори на присадибних ділянках. Сорт проходить випробування в польових умовах в неукривній та укривній культурі, у фермерських господарствах. Отримано результати, що підтверджують хорошу стійкість до оїдіуму та мілдью. Існують передумови до високої морозостійкості (-23 ° С і більше). Найбільший урожай можна отримати при короткій обрізці. Завдяки ранньому терміну дозрівання, великої ягоді та хорошій транспортабельності виноград користується популярністю на ринку реалізації ягідної продукції.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,