Позасезонна полуниця

Отримання позасезонної полуниціТехнології закритого грунту досить складні та вимагають великих інвестицій, тому зупинимося на деяких з них – найбільш простих і доступних.

Найпростішим способом є створення тимчасового каркасного плівкового укриття на суничній грядці ранньою весною. Це дозволяє отримати ягоду раніше на 2-3 тижні. Щоб уникнути перегріву та поліпшити вентиляцію рослин під плівкою, її краї вдень піднімають. Можуть виникнути проблеми з запиленням, особливо, якщо тривалий час тримається похмура погода.

Багато садівників стали використовувати укриття рослин суниці агроволокном – при цьому створюється хороший температурний режим грунту та рослини почнуть раніше розвиватися. На початку цвітіння агроволокно в денний час знімають в міжряддя, а на ніч рослини знову вкривають. Такий спосіб дозволяє отримати першу продукцію суниці на 1-2 тижні раніше.

Щоб отримувати врожай протягом літніх місяців використовують якісну розсаду в стаканчиках ( із закритою кореневою системою) або свіжу розсаду сортів нейтрального світлового дня.

Використання фріго-рослин дозволяє планувати збір урожаю з травня до вересня, оскільки від посадки такого матеріалу до збору врожаю необхідно 60 днів. Альтернативою розсаді класу WB може бути контейнерна розсада, хоча такий тип посадкового матеріалу, враховуючи його підвищену вартість, в більшості випадків фермери надають перевагу контейнерній розсаді.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,