Монарх

Виноград Монарх представляє собою складний гібрид, отриманий в результаті схрещування сорту Талісман та гібрида Кардинал + СП. Для Монарха характерний раннесредній термін дозрівання (до 130 днів). Сорт відрізняється великою силою росту, при цьому лоза визріває на 2/3 довжини і більше. Укореняемость живців дуже хороша.

У звичайні роки цвітіння припадає на перші числа червня. Квітки двостатеві. Гроно дуже велика (до 900 г), найчастіше конічна, іноді циліндроконічних, середньої щільності. Ягоди жовтого кольору, великі (до 20 г), овальні, з м’ясисто-соковитою м’якоттю середньої щільності та приємного сортового смаку. Товщина шкірки середня, але при їжі вона не відчувається. Дозрілі ягоди можуть тривалий час залишатися на рослинах, при цьому втрати смакових якостей не відбувається. Виноград Монарх високоврожайний та дозволяє отримати з однієї рослини 7 кг і більше. Рекомендоване навантаження вічками для даної форми становить 30-35 на кущ, пагонами – 22-24. Найкраще для даного сорту підходить середня обрізка.

Сорт відрізняється підвищеною морозостійкістю (вічка витримують до -23 ° С) та стійкістю до мілдью, високою стійкістю до сірої гнилі, а також середньою стійкістю до оїдіуму. Серед достоїнств сорта слід виділити ягоди з відмінними смаковими якостями та крупну товарну гроно.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,