Мадлен

Сила росту висока, кущ середньої густини. Не вимагає ретельного догляду. Листя насичено-зеленого кольору. Висока врожайність.

Цвітіння: Квіти багаті пилком, возвиашаются над листям, великого розміру.

Період цвітіння: Середньоранній.

Ягоди: Правильною конічної подовженої форми, однорідного крупного розміру, дуже привабливі. Ягода має червоний дуже яскраве забарвлення, насіння кілька заглиблені в поверхню плоду.
М’якоть дуже яскравого червоного кольору, дуже щільна, навіть у абсолютно стиглих плодів, з високими смаковими показниками.

Період дозрівання: Ранній

Загальна оцінка: Рослина не відчутно до захворювань кореневої і листяної систем. Добре пристосовується до «складним грунтам». При грунтах середньої родючості рекомендується вносити лише органічні добрива до висаджування розсади і не вживати мінеральних добрив. Добриво по системі зрошення рекомендується тільки у весняний період і в дуже обмежених кількостях. Найкращі результати одержують на грунті, не проходила хімічної дезінфекції. Хороших результатів добиваються як на розсаді Фріго так і на розсаді в касетах. Високі смакові та зовнішні характеристики роблять сорт дуже привабливим з комерційної точки зору, в той час як агрономічні характеристики дозволяють виробництво при мінімальному впливі на зовнішнє середовище.

На даний момент саджанці відсутні

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,