Королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II

Кущі потужні, малооблиственні.
Ягоди великі, червоного кольору з красивою лакованою поверхнею, солодкого смаку.
При правильній агротехніці маса ягід до 70 гр.
Зимостійкість, стійкість до хвороб та шкідників високі.
При прохолодній погоді влітку та восени ягоди витягуються і стають ще більшими.

«Королева Єлизавета II» складає конкуренцію кращим західним ремонтантний сортам. Деякі садівники вже переконалися в неперевершеності цього сорту. У серпні-вересні вони збирають повноцінний урожай великих ягід відмінної якості, причому другий-третій раз за літо. У відношенні цього сорту склалася така ситуація, коли без реклами він став популярнішим, ніж будь-який із розрекламованих сортів.

Розсада суниці садової (полуниці) Королева Єлизавета II

Що ж такого незвичайного в «Королеві Єлизаветі II»? Що саме зацікавило в ній сучасного, здавалося б, досвідченого садівника?

У першу чергу – це якість ягід. У сорту «Королева Єлизавета II» вони великі і дуже великі, окремі бувають по 100-110 грам (зі середнє яблуко), яскраво-червоного кольору, із щільною м’якоттю, що дає можливість перевозити полуницю на великі відстані, зберігати та переробляти , отримувати якісні продукти, тому що ягоди не розварюються. До того ж вони відмінно підходять і для заморозки.

Друга чудова особливість сорту «Королева Єлизавета II» – його яскраво виражена ремонтантність, за рахунок чого урожай в 2-3 рази вище (!), Ніж у звичайних сортів. Практично безперервне цвітіння з травня по жовтень створює основу для отримання свіжих ягід в цей період. Найбільш ранні ягоди готові в кінці травня-початку червня! Плодоношення триває до середини жовтня, а при сприятливих умовах і до початку листопада!

Третя унікальна властивість – дуже раннє плодоношення завдяки тому, що у сорту «Королева Єлизавета II» зимують вже сформовані бутони. Навесні рано настає цвітіння, та швидко дозрівають ягоди, іноді раніше жимолості!

Сорту «Королева Єлизавета II» знайдеться місце не тільки на грядці. Її можна вирощувати в контейнерах та тримати на балконі як доповнення до квітів. До того ж контейнери легко перемістити по саду, при необхідності заховати від негоди – прибрати під навіс, або на початку весни поставити в плівковій теплиці, щоб ще раніше ласувати ягодами. А коли прийдуть гості, кущ полуниці в ємності, поставлений зі святковим столом, порадує квітками, ягодами та красивим листям.

Незамінний сорт і на маленьких ділянках, де не вистачає місця для солідних плантацій. До речі, в таких умовах підійде і вертикальна (ампельна) культура полуниці. Все це Вам дозволить зробити сорт «Королева Єлизавета II». Істинному садівникові завжди не терпиться оновити посадки на своїй ділянці. Новинки квіткові, декоративні, ягідні, плодові, в яких зараз відчувається гострий недолік, так гріють серце садівника! Воістину перлиною Вашого саду може стати СПРАВЖНЯ «Королева Єлизавета II». Адже жоден сорт полуниці і близько не дотягнеться до неї по врожайності. А можливість з травня по листопад насолоджуватися свіжими ароматними ягодами, пригощати ними дітей та онуків, дивувати друзів та колег по роботі, зміцнювати здоров’я, і, нарешті, просто отримувати естетичне задоволення від ошатних кущів полуниці, чи це не щастя для садівника!

 

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,