Golden Spray (Голден Спрей)

Golden Spray (Голден Спрей)

Golden Spray (Голден Спрей)

Розбризкування або розпилення води – це імітація природного вища – дощу. Для цього придумана маса пристосувань, від дуже складних до найпростіших.
До складних системам верхнього поливу можна віднести всі групи спринклерів існуючих на ринку зрошення, так як підбір системи спринклерного зрошення заняття непросте, що вимагає певного технічного досвіду та чіткого уявлення, що і як ви хочете поливати.

 

Спринклери підрозділяються на кілька різних груп, призначених для поливу різних культур та застосування в різних специфічних умовах.

До простих систем можна віднести перфоровані гнучкі шланги GoldenSpray.
GoldenSpray-це система для зрошення дощуванням, що складається з рівного гнучкого шланга, який легко лягає в будь-яку борозну. Ця система більш ефективна в порівнянні зі звичайними системами поливу дощуванням, монтаж такої системи коштує дешевше і займає менше часу. Підвищує врожайність культури.

Переваги:

– Зниження споживання енергії, так як для роботи GoldenSpray потрібно тиск всього 0,1 – 0,5 кг/см2,
– Шланги лягають без загинів як жорсткі, що дозволяє прискорити та спростити монтаж і демонтаж системи з полів
– Легко повертаються в будь-якому напрямку
– Висока якість та спрощений монтаж
-Легко усуваються засори отворів

Даний вид зрошення особливо ефективний на зеленних культурах та культурах з ніжними листками (салати, кріп, петрушка, редиска, кінза тощо), які вимагають «м’якого поливу». Ефективно застосовується на полях сільгосппідприємств, у фермерських господарствах, теплицях, на землях особистих присадибних господарств, на дачі і т.д.  Невисока відносна витрата води, рівномірне розпилення і повільне зволоження – це безперечна перевага шлангів GoldenSpray. Полив такими шлангами схожий на грибний дощик. Вода не забиває грунт, не утворює кірку і практично вся вбирається в грунт, також створюється відмінний мікроклімат на поливаючих ними полях. Є і додаткове перевагу, пов’язану з проектуванням і експлуатацією системи.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,