Годжі

Годжі

Годжі

Годжі – невибагливий чагарник висотою 2-4м., з м’якими, наполовину кучерявими стеблами з сімейства Solanaceae. Гілки покриті короткими колючками. Листки чергові, короткочерешкові, еліптичні. Квітки дзвонові, по кілька в пазухах листків, лілові. Плоди – соковиті червоні ягоди.

Годжі

Годжі

Годжі невибагливий, тому ніяких особливих заходів по догляду не вимагає, надає перевагу удобреному грунту, гірше росте на кислому. Рослина світлолюбна, переносить легке затінення, дуже стійка в умовах міста, добре переносить стрижку. Висока морозостійкість. Зростає порівняно швидко, в посушливе літо рослині потрібно додатковий полив, як і більшості плодових культур. Майже не пошкоджується шкідниками та хворобами, тому її майже не обробляють пестицидами.

Посадка:
Для посадки, викопати яму глибиною 40 см та шириною 50-60 см. Землю ретельно перемішати з органічними та мінеральними добривами: 8-10 кг компосту (перегній, торф), 150-200 г суперфосфату, 30-40 г калію сірчанокислого або деревної золи. Рекомендована грунтова суміш: садова земля, перегній (торф), пісок річковий (великий) в рівних частках. Рослина садять на відстані 1,5-2m. При посадці саджанець слід трохи заглибити. Після посадки рясно полити та замульчувати перегноєм або торфом. Рясний, але не занадто частий полив необхідний під час росту пагонів, цвітіння, плодоношення та восени, після збору ягід.

Хвороби:
Рослина стійка до шкідників та хвороб, можливі проблеми тільки з попелею та борошнистою росою.

Оставить комментарий

<
Яндекс.Метрика
<
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,